Zbog problema sa grijanjem sutra nema nastave u MSŠ Kalesija

0
37

mss kaly

Kalesija – Učenici koji pohađaju nastavu u MSŠ Kalesija sutra neće imati nastavu, zbog problema sa grijanjem potvrdio je za NTV direktor ove ustanove Mersed Hasanović.

“Pa cijevi su stare 38 godina, dotrajale su i došlo je do pucanja istih. Nadam se da ćemo to uspjeti završiti do srijede kada nastava “starta” po redovnom rasporedu”, kazao je Hasanović.

Nastavu sutra neće imati ni učenici prvih razreda Osnovne škole čije učionice su u sklopu zgrade MSŠ Kalesija.

Ukoliko se ne uspije sanirati grijanje do srijede, roditelji učenika koji pohađaju MSŠ Kalesija su najavili bojkot nastave, a o svemu je upoznato i Ministarstvo obrazovanja, nauke, kulture i sporta.

Iako nije njihova “krivica” za izgubljene časove, učenici će iste nadoknaditi prvu subotu.

(ntv.ba)



Bosna PRESS pratite putem Facebook | Twitter | Android| iPhone

Stavovi iznešeni u ovom tekstu su autorovi i moguće je da isti ne predstavljaju stavove naše redakcije.
Komentari su vlastita mišljenja autora i redakcija zadržava pravo brisanja vulgarnih i uvredljivih komentara.

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime