Vitez u Vitezu bolji od Viteza

0
5

Vitez, Velika Kladuša –  – Ovog vikenda igrani su susreti osmog kola Druge lige FBiH – grupa Zapad.

Iskra je ostala na prvom mjestu nakon domaćeg trijumfa nad Krajišnikom (2:0). Seferović i Omerinović su presudili gostima iz Velike Kladuše.

Krajina je u Izačićima osvojila bod protiv Borca (1:1). Poveo je domaći tim golom Balića,  Bajraktarević je izjednačio u 87. minuti iz Cazina.

Zanimljivo je bilo u duelu Viteza i Viteza iz Bužima u Vitezu. Slavio je domaći sastav s 2:0, a pogađali su Haskić u 20. i Zukan u 84. minuti. Sloga je pogocima Begića trijumfovala u Ključu, dok je Vlašić s 3:0 deklasirao Radnik. Pogotke su postigli Muslimović i dva puta Imširović.

Druga liga FBiH – Zapad, 8. kolo:

FK Vitez – Vitez Bužim 2:0 (Haskić 20, Zukan 84)

Vlašić – Radnik 3:0 (Muslimović 58, Imširović 25, 48) Borac – Krajina 1:1 (Balić 21/ Bajraktarević 87)