2. April 2016

Vitez razbio Drinu u drugih 45 minuta

Vitez – Nogometaši Viteza ostvarili su uvjerljivu pobjed nad Drinom (4:0) u 23. kolu Premijer lige BiH.

Vitežani su došli do devete pobjede nad pretposljednjom ekipom prvenstva i na dobrom su putu da ostanu u elitnom društvu.

Vitežani su prvom dijelu razbili goste iz Zvornika, ali nisu uspjeli da zatresu mrežu, iako su imali sedam-osam sjajnih šansi. U nastavku druga priča. Livančić je u 52. minuti načeo mrežu Drine, da bi Jurić samo četiri minute kasnije povisio na 2:0.

Treći gol postigao je Mrkaić u 67. minuti i tu je sve bilo gotovo. Livančić je drugim golom u finišu postavio konačnih 4:0. Vitez sada ima 31 bod, šest više od Borca koji se nalazi u opasnoj zoni, s tim što Banjolučani imaju meč manje.

Drina je već ispala iz lige….

Vitez – Drina 4:0 (Livančić 52, 91, Jurić 56, Mrkaić 67) Vitez: Tirić, Jurić, Barić, Šantić, Mrkaić, Livančić, Barišić, Sadiković, Radeljić, Jusufbašić, Đurić. Drina: Erić, Petrović, Ivanović, Ćulibrk, Marković, Majlović, Vasić, Pečenica, Kuzmanović, Jokić, Atić.