Veziri poraženi od Rudara iz Kaknja

0
3

downloadKakanj – Nogometaši Travnika odigrali su i treću test utakmicu na pripremama u kojoj su poraženi rezultatom 0:1 od Rudara iz Kaknja. Tako su veziri nakon pobjede protiv Splita (3:2) i remija protiv Kamena (2:2), upisali i prvi poraz u Makarskoj.

Jedini pogodak na utakmici za Rudar je postigao je Bajro Spahić u 23. minutu uz penala. Veziri su susret počeli u sastavu Nurković, Terzić, Sadiković, Laštro, Ribić, Nuhić, Zelenbaba, Hasečić, Fazlagić, Karić i Dudić. U nastavku su zaigrali još Seferović, N. Varupa, Nunješ.

Mada je njegov tim poražen od prvoligaša, trener Travnika Osmo Bajrić nije bio nezadovoljan igrom svojih odabranika iako je sezona na pragu!? Slijedeći susret veziri igraju ponedeljak protiv hrvatskog niželigaša Lučkog, nakon čega je planiran povratak u Travnik.