Top 8 za juniore i juniorke

0
0

juniori 2015 2016 top8 1

Tuzla – Stonoteniski klub “Kreka Edelex” iz Tuzle je bio domaćin I TOP 8 turnira Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke. Nastupilo je po 16 najboljih juniora i juniorki, a najuspješniji su bili Mihailović Luka (Banja Luka – Banja Luka) i Šehić Elda (Spin 2012 – Sarajevo). Mihailović i Šehićeva su pokazali dobru igru i hladnokrvnost kada je bilo najpotrebnije.

Kod juniora Mihailović je imao izjednačen skor (6:1) sa Markom Vučijakom (Mostar – Mostar) pa je odlučio međusobni duel u kojem je Banjalučanin bio bolji sa 3:2. Treće mjesto osvojio je Šeta Ikbal (Vogošća – Vogošća) ispred Čizmić Dine (Stens 73 – Cazin) pobjedivši u posljednjem kolu u međusobnom duelu ovih igrača.

 

Šehić Elda je maksimalnim učinkom (7:0) zasluženo osvojila prvo mjesto i titulu, a najbolju igru i pribranost pokazala je u direktnom okršaju za prvo mjesto protiv Marković Snežane (Perućica – Foča) pobjedivši sa 3:1. Treće mjesto pripalo je Salkić Ajli (Stens 73 – Cazin) koja je zabilježila 5 pobjeda i dva poraza.

juniorke 2015 2016 top8 1

GRUPA A JUNIORI

1. Mihailović Luka (Banja Luka – Banja Luka)    6/1
2. Vučijak Marko (Mostar – Mostar)      6/1
3. Šeta Ikbal (Vogošća – Vogošća)          5/2
4. Čizmić Dino (Stens 73 – Cazin)         5/2
5. Mihailović Nikola (Banja Luka – Banja Luka)   3/4
6. Hanić Mirza (Kreka Edelex – Tuzla)         2/5
7. Nišić Jasmin (Brka 2007 – Brčko Distrikt)        1/6
8. Malinović Bojan (Borac – Banja Luka)    0/7

GRUPA B JUNIORI

9.    Mujičić Emir (Banja Luka – Banja Luka)            6/1
10.    Kurić Aladin (Bugojno – Bugojno)             5/2
11.    Muharemagić Adis (Kreka Edelex – Tuzla)     4/3
12.    Skopljak Adis (Vitez – Vitez)           4/3
13-15. Soldo Sandro (Mostar – Mostar)           3/4
13-15. Nuhodžić Mirza (Hašim Spahić – Ilijaš)         3/4
13-15. Kamenjaš Hamza (Hašim Spahić – Ilijaš)     3/4
16. Kmetaš Senad (Bugojno – Bugojno)

 

JUNIORKE GRUPA “A”

1. Šehić Elda (Spin 2012 – Sarajevo)            7/0
2. Marković Snežana (Perućica – Foča)  6/1
3. Salkić Ajla (Stens 73 – Cazin)             5/2
4. Knezović Iva (Mostar – Mostar)         4/3
5. Ahmetović Azra (Kreka Edelex – Tuzla)    3/4
6. Mulalić Nedžma (Željezničar – Sarajevo)     2/5
7. Spahić Amila (Hašim Spahić – Ilijaš)        1/6
8. Mešetović Harisa (Hašim Spahić – Ilijaš)   0/7

JUNIORKE GRUPA “B”

9. Silić Amra (Stens 73 – Cazin)             7/0
10. Gnjatić Marija (Prijedor – Prijedor)         6/1
11. Fazlić Amina (Kreka Edelex – Tuzla)          5/2
12. Biogradlić Selma (Spin 2012 – Sarajevo)     4/3
13. Biogradlić Džana (Spin 2012 – Sarajevo)     2/5
14. Ljubijankić Azra (Hašim Spahić – Ilijaš)      2/5
15. Mališ Marija (Perućica – Foča)           1/6
16. čajić Hena (Spin 2012 – Sarajevo)            1/6

(stsbih.com.ba)



Bosna PRESS pratite putem Facebook | Twitter | Android| iPhone

Stavovi iznešeni u ovom tekstu su autorovi i moguće je da isti ne predstavljaju stavove naše redakcije.
Komentari su vlastita mišljenja autora i redakcija zadržava pravo brisanja vulgarnih i uvredljivih komentara.

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime