Status koji je oduševio: Angelina Jolie o napadu u Parizu

6
36

main pic

Svijet – Nevjerovatan broj pregleda, komentara i lajkova bilježi status slavne holivudske glumice i režiserke Angelina Jolie povodom strašnih terorističkih napada u Francuskoj, odnosno u Parizu koji su se dogodili u petak.

“Dok svi govore o Parizu, niko ne spominje napad IDIŠ-a u Libanu jučer. Ja se molim za obje države”, navela je Jolie, koja je poznata i po svom humanitarnom radu.

Podsjećamo, u napadu u Libanu stradalo je 43 ljudi.

(radiosarajevo.ba)



Bosna PRESS pratite putem Facebook | Twitter | Android| iPhone

Stavovi iznešeni u ovom tekstu su autorovi i moguće je da isti ne predstavljaju stavove naše redakcije.
Komentari su vlastita mišljenja autora i redakcija zadržava pravo brisanja vulgarnih i uvredljivih komentara.

6 KOMENTARI

  1. Divna si , nemam reci .
    Kad bi i ti mogla da pomognes ?
    Ali da ne kasnis po 5 god .
    Pa sve ratove su izazvali USA .
    Kako si naivna ,da ne kazem nesto grublje .
    Kao da , ona sama ,prepoznaje probleme .
    Ona ne zna gde je Sirija . A , ne jos neke drzave .
    Tvoju , je valjda zapamtila

    0

    0
    • Nisam naslovio na koga,
      Ti si Aida divna
      vidi se iz tvog pisnija , da si rodjena za humanitarni rad
      To , sto je snimala film o Bosni ?
      Dok su vas ,zdusno cuvali , ubili su 5 000 000 Muslimana .
      Koliko vi vredite ?

      0

      0
      • Arso,svejedno koliko su ubili,ovakvim ljudima treba iskazati postovanje! Ona je humanitarka koja se vec godinama bori da svijet postane bolje mjesto za zivot! Citala sam vise puta da ona i Brad Pitt,njen muz najvise od svih holivudskih zvijezda doniraju novca raznim siromasnim zemljama i ustanovama!

        0

        0
          • Nije ona u njihovoj reziji,niti je zena ikoga ubila! Ne znam o cemu pricas!Sta ona moze za to sto njena zemlja vec godinama ubija Muslimane,ili sta ja mogu za to sto isis ubija koga stigne,ili sta ti mozes za to sto Srbi ubise za 2 dana u Srebrenici 8000 Muslimana? Ne mozes sve ljude da bacas u isti kos! Koga je to ubila Angelina Jolie? Mora da si pospan.

            0

            0

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime