Rukometaši RK Lukavac poraženi u Kaknju

0
RK-Lukavac1Kakanj –  Proteklog vikenda počelo je takmičenje u Prvoj ligi FBiH za rukometaše, sezona 2013/14. Rukometaši RK Lukavac u prvom kolu poraženi su u Kaknju od domaćeg sastava RK Kakanj rezultatom 34-22.

Nije to bila predstava za pamćenje, jer su obje ekipe igrale sa podmlađenim sastavima. Domaći tim ipak je bio dominantniji na terenu, posebno u drugom poluvremenu. Lukavčani su jači otpor pružili u prvom poluvremenu, kada se igralo gol za gol i na odmor otišlo s minimalnom prednošću RK Kakanj (16:15). U drugom poluvremenu pad koncentracije i nekoliko promašaja ekipe iz Lukavca dovodi domaću ekipu do prednosti od 10 razlike, da bi 10 minuta do kraja trener gostiju trener Mott uveo drugu postavu koja je i završila utakmicu rezultatom 34-22.