Prve rukometne lige: Krivaja krenula silovito

0
0

Zavidovići – Klub svijetle prošlosti, Krivaja iz Zavidovića, silovito je krenula ka povratku u elitno društvo. Gotovo su pomeli Rudar iz Banovića, baš kao i Bihać koji je Sanu 7 ‘zaledio’ na -21.

U skupini Jug jedino Goražde ima maksimalan učinak u prva tri kola, kao i Krajina u konkurenciji rukometašica u prva dva kola.

RUKOMETAŠI – SJEVER
2. KOLO
ZENICA: Čelik Junior – Lukavac 29:23 (14:8), SANSKI MOST: Sana 7 – Bihać 20:41 (13:21), TEŠANJ: Bosna TS – Žepče 26:22 (8:10), ZAVIDOVIĆI: Krivaja – Rudar 34:19 (19:9), slobodan Kakanj

TABLICA
Bihać 2 2 0 0 71:38 6
Krivaja 1 1 0 0 34:19 3
Žepče 2 1 0 1 58:50 3
Kakanj 1 1 0 0 36:29 3
Bosna TS 2 1 0 1 49:49 3
Čelik-Junior 2 1 0 1 47:53 3
Rudar 2 1 0 1 46:57 3
Lukavac 2 0 0 2 52:65 0
Sana 7 2 0 0 2 44:77 0

3. KOLO – 24/25.X.
ŽEPČE: Žepče – Krivaja, BIHAĆ: Bihać – Bosna TS, LUKAVAC: Lukavac – Sana 7, KAKANJ: Kakanj – Čelik Junior, slobodan Rudar.

RUKOMETAŠI – JUG
3. KOLO
ILIDŽA: Dobrinjac – Međugorje 28:34 (15:14), LJUBUŠKI: Izviđač II – Borac 38:24 (18:9), BUGOJNO: Iskra – Vitez 37:21 (19:10), JABLANICA: Turbina – Jajce 22:22 (10:13), MOSTAR: Velež – Vogošća 10:0 (bb), ČAPLJINA: Čapljina – Goražde 28:39 (10:19), slobodna Sloga
4. KOLO
VOGOŠĆA: Vogošća – Čapljina 35:29 (14:18), JAJCE: Jajce – Velež 27:26(14:9), VITEZ: Vitez – Turbina 27:28 (13:12), TRAVNIK: Borac – Iskra – odgođeno, MEĐUGORJE: Međugorje – Izviđač 35:30 (19:15), G. VAKUF: Sloga – Dobrinjac 33:24 (14:10), slobodna ekipa Goražda.

TABLICA
Goražde 3 3 0 0 109:79 9
Međugorje 3 3 0 0 96:83 9
Jajce 4 2 1 1 105:100 7
Iskra 3 2 0 1 95:73 6
Velež 4 2 0 2 90:79 6
Sloga 3 2 0 1 94:75 6
Izviđač 4 2 1 1 98:88 6
Turbina 3 1 1 1 67:90 4
Dobrinjac 3 1 0 2 84:95 3
Vogošća 3 1 0 2 60:73 2 (-1)
Vitez 2 0 0 2 48:65 0
Čapljina 3 0 0 3 80:104 0
Borac 3 0 0 3 76:106 0

5. KOLO – 24/25. X.
LJUBUŠKI: Izviđač II – Sloga, BUGOJNO: Iskra – Međugorje, JABLANICA: Turbina – Borac, MOSTAR: Velež – Vitez, ČAPLJINA: Čapljina – Jajce, GORAŽDE: Goražde – Vogošća, slobodan je Dobrinjac

RUKOMETAŠICE
2.KOLO
HADŽIĆI: Hadžići Bucomerc – Turbina 29:34 (16:14), VITEZ: Vitez – Tuzla 27:32 (11:15), BUGOJNO: Iskra – Hrasnica 31:27 (18:10), CAZIN: Krajina – Živinice 25:19 (9:11), slobodna Neretva

TABLICA
Krajina 2 2 0 0 25:19 6
Iskra 2 1 0 1 55:47 3
Vitez 2 1 0 1 60:52 3
Hadžići Bucomerc 2 1 0 1 39:34 3
Turbina 1 1 0 0 34:29 3
Živinice 2 1 0 1 47:49 3
Tuzla 2 1 0 1 32:37 3 (-1)
Neretva 1 0 0 1 0:10 0 (-1)
Hrasnica 2 0 0 2 47:64 0

3. KOLO – 24/25.X.
Živinice – Neretva, Hrasnica – Krajina, Tuzla – Iskra, Turbina – Vitez, slobodna ekipa Hadžići Bucomerc.(mp, sn)

(tuzlalive.ba)



Bosna PRESS pratite putem Facebook | Twitter | Android| iPhone

Stavovi iznešeni u ovom tekstu su autorovi i moguće je da isti ne predstavljaju stavove naše redakcije.
Komentari su vlastita mišljenja autora i redakcija zadržava pravo brisanja vulgarnih i uvredljivih komentara.

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime