Prva liga F BiH: Slobodi bod iz Kaknja, Jedinstvo poraženo u Banovićima – See more at: http://www.bportal.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=28169:prva-liga-f-bih-slobodi-bod-iz-kaknja-jedinstvo-poraeno-u-banoviima&catid=44:sport-fudbal&Itemid=63#sthash.0qfYMvPA.dpuf

0
3

cache_src934d6c58628f4f501eff132b0a5a41a2_pare81aa07af492ae0601331a009a6b4e14_dat1399143100Kakanj, Tuzla – Sloboda je osvojila bod u Kaknju u 25. kolu Prve lige F BiH. Tuzlaci su protiv domaćeg Rudara odigrali neriješeno 1:1.

Ovim bodom, Sloboda je povećala bodovnu prednost u odnosu na drugoplasirano Jedinstvo, koje je danas poraženo u Banovićima rezultatom 1:0.

Utakmicu u Banovićima riješio je Muhamed Mujić golom u 2. minutu.

U Kaknju je Sloboda golom Sulejmana Krpića iz penala u 62. minutu povela, ali je Mirvić izjednačio sedam minuta kasnije, što je bio, ispostavit će se, konačan rezultat utakmice.

Sloboda nakon 25. kola ima 56, a Jedinstvo 54 boda. U narednom kolu Sloboda dočekuje Orašje, a Jedinstvo Podgrmeč. – See more at: http://www.bportal.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=28169:prva-liga-f-bih-slobodi-bod-iz-kaknja-jedinstvo-poraeno-u-banoviima&catid=44:sport-fudbal&Itemid=63#sthash.0qfYMvPA.dpuf