Premijer lige BiH za odbojkaše: Mladost 13 od 13

0
7

odbojka-muskarci

Brčko – Odbojkaši Mladosti iz Brčkog nastavili su dominaciju u Premijer ligi BiH. U 13. kolu elitnog razreda naše odbojke slavili su na gostovanju kod Borca u Banjoj Luci sa maksimalnih 3:0 u setovima.

Nakon što su gosti prva dva seta riješili u svoju korist bez većih poteškoća, Borac je snažniji otpor pružio samo u trećem setu, ali Brčaci su uspjeli slaviti sa 26:24 i tako stići do 13. uzastopne pobjede u isto toliko utakmica.

Rezultati 13. kola: Radnik – Kakanj 78 0:3, Ljubinje Bankom – Gradina Herceg 3:1, Borac – Mladost 0:3, Ilijaš – Jedinstvo 0:3, Gacko – Domaljevac 3:2.
Poredak: 1. Mladost 37, 2. Kakanj 78 31, 3. Radnik 27, 4. Gradina Herceg 23, 5. Jedinstvo 23, 6. Gacko 17, 7. Borac 15, 8. Ljubinje-Bankom 11, 9. Domaljevac 8, Ilijaš 3.