Prebrzo ušao u krivinu: Prevrnuo se kamion na putu Vlasenica – Han Pijesak

0
593

Rezultat slika za Prebrzo ušao u krivinu: Prevrnuo se kamion na putu Vlasenica - Han Pijesak

Kako nam je potvrđeno u vlaseničkoj policiji, povrijeđenih u ovoj nesreći nije bilo ali je na kamionu nastala manja materijalna šteta

Kamion crnogorskih registarskih oznaka prevrnuo se danas, malo prije podneva, u mjestu Javor koje se nalazi na regionalnom putu Han Pijesak – Vlasenica.

Kako nam je potvrđeno u vlaseničkoj policiji, povrijeđenih u ovoj nesreći nije bilo ali je na kamionu nastala manja materijalna šteta.

Navodno, vozač kamiona, pedesetjednogodišnji D. Z., prebrzo je ušao u krivinu pa je zbbog toga došlo do prevrtanja vozila.

Saobraćaj na ovoj dionici odvija se otežano, naizmjenično jednom trakom.

Izvor:  Faktor



Bosna PRESS pratite putem Facebook | Twitter | Android| iPhone

Stavovi iznešeni u ovom tekstu su autorovi i moguće je da isti ne predstavljaju stavove naše redakcije.
Komentari su vlastita mišljenja autora i redakcija zadržava pravo brisanja vulgarnih i uvredljivih komentara.

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime