Gacko, Kakanj – Nakon što prije nešto više od sedam dana okončan regularni dio takmičenje u Premier ligi za odbojkaše, ovog vikenda počinje Play-off u kojem će kakanjski odbojkaši snage odmjeriti sa ekipom Gacka.
Izabranici Almira Begića, regularni dio sezone su završili na 5. mjestu i kad se uzme u obzir da su u ovu sezonu krenuli oslabljeni odlaskom ključnih igrača (Aganović, Šormaz, Eminović) nema sumnje da je i ovo veliki uspjeh.
U subotu im u goste dolazi neugodna ekipa Gacka koja se pokazala kao izrazito dobar protivnik te je zadala dosta muke odbojkašima Kaknja u regularnom dijelu sezone.
Ekipa Kaknja je ostvarila svoj cilj za ovu sezonu, a to je svakako plasman u play-off. Sve što se uspije dalje dogurati u nastavku bit će odličan rezultat.
Ovom prilikom pozivamo sve ljubitelje odbojke da dođu u subotu u Sportsku dvoranu sa početkom u 18 sati i daju podršku našim momcima kako bi se plasirali u polufinale play-offa Premier lige BiH u odbojci.
Ulaz je slobodan.
(kaportal.ba)