Odbojkaši Kaknja odigrali najbolju utakmicu sezone

0
0

OK-Kakanj-novo1Kakanj – Sinoć je u Sportskoj dvorani u Kaknju odigrana prvenstvena utakmica Premijer lige za odbojkaše a sastali su se Kakanj i trećeplasirano Gacko.

Ljubitelji odbojke, njih od 200, su uistinu mogli uživati u odličnoj izvedbi naših odbojkaša koji su, slobodno to možemo reći, odigrali i najbolju utakmicu sezone.

Nije sve dobro počelo za izabranike Almira Begića jer su gosti prvi set riješili u svoju korist rezultatom 25:20. Ipak, u nastavku su naši momci zaigrali znatno bolje i požrtvovanije te su ostala tri seta riješili u svoju korist i stigli do nove pobjede.

Na sjajan način su odbojkaši Kaknja prekinuli niz od dva vezana poraza i možda najavili bolje dane kakanjske odbojke.

Kakanj – Gacko 3:1 (20:25; 25:18; 25:23; 25:19)