Ronioci Federalne uprave Civilne zaštite danas su pronašli tijelo djevojke i olupinu automobila koje je sinoć sletjelo u Neretvu.
Podsjetimo, automobil je sletio sa Spiljanskog mosta u Neretvu.
Muškarac se, iako povrijeđen, uspio izvući na obalu, dok je ženska osoba ostala zarobljena u vozilu.
Tijelo 28-godišnje djevojke A.Đ. iz Konjica danas je izvučeno iz Neretve kod Spiljanakog mosta, a prema prvom pregledu radi se o utapanju.
Kako saznaje portal Radiosarajevo.ba 24-godišnji muškarac A. D. je nervno rastrojen i nalazi se na na Odjelu psihijatrije.
Prema našim informacijama, on je danas pokušao izvršiti suicid, ali su ga spasili uposlenici bolnice.
Nervno je rastrojen i ne osjeća se dobro, potvrđeno je za naš portal.
Iz MUP-a HNK, a na osnovu izvještaja PU Konjic, jutros su naveli da je u vozilu koje je sletjelo u Neretvu ostala ženska osoba A. Đ. i ona je upravljala tim automobilom, te nije pronađena.
Prema navodima policije, čak dva kilometra dalje od slijetanja vozila pronađeni su tragovi koji upućuju kuda se automobil kretao prema Neretvi.
Izvor: radiosarajevo.ba