Košarkaši Konjica upisali šestu pobjedu

0

downloadKonjić – Večeras u Sportskoj dvorani Konjic, seniori košarkaškog kluba Konjic u okviru 9. kola A2 lige BiH savladali su ekipu OKK Mostara 05 rezultatom 69:49.

Nakon prvog poluvremena u kojem su gosti imali poen prednosti, domaći igrači su početkom drugog poluvremena promjenili odbranu na koju gosti nisu imali pravo rješenje i prednost Konjičana je konstantno rasla.
U ovom periodu igre, vanjski igrači domaćeg tima u četri napada pogađaju 4 trojke i odlaze na osjetniju prednost. Posljednji period protekao je u izjednačenoj igri, u kojem su priliku dobili i najmlađi igrači.
Najefikasniji u domaćem timu bili su Kenan Hebibović sa 17 i Kenan Čajić sa 16 poena. Kod mostaraca najefikasniji bio je Enis Maksumić sa 13 poena.
KK Konjic – OKK Mostar 05 69:49 (13:15; 12:11; 32:12; 12:11)
Čajic E, Čajić K. 16, Ramić, Hebibović 17, Šehić 2, Omerović, Herić 11, Masleša 5, Alić 10, Kadić, Smajović 6, Lizdo 2. Trener: Edin Čajić