Izveštaj sa 6 internacionalnog karate kupa „Srebrenik 2015“

0
4

KBS-Iskra-692x360Srebrenik – U nedjelju 15.3.2015 god. u Srebreniku je održan 6 internacionalni karate kupu „Srebrenik 2015“ , uz odličnu organizaciju Karate kluba „1 Mart“ Srebrenik. Na jednom od kvalitetnijih karate takmičenja, na kojem je učešće uzelo oko 600 takmičara, učestvovao je i Kbs „Iskra“ iz Bugojna.

Klub su na takmičenju predstavljali sljedeći takmičari: Ivković Dalila, Duvnjak Amar, Duvnjak Namik, Karadža Amel, Karadža Merima, Bajraktarević Harun, Duradbegović Arijan, Bašić Naser,Haračić Faris, Hadžiabdić Amsal, Mandžuka Said, Dizdarević Harun i Bešić Adis.

Takmičari su na takmičenju demonstrirali dobar karate u katama i borbama, te su osvojili 3 zlatne, 2 srebrene i 3 bronzane medalje.

Dizdarević Harun kate 10 god.

Vrijedi još naglasiti da su u kategoriji šampiona takmičari osvojili tri medalje: prvo mjesto zauzeo je Duvnjak Namik, drugi je bio Haračić Faris a treće mjesto pripalo je Hadžiabdić Amsalu.