23. April 2019

Rezultat slika za Hrabrost: Ovako je Višća šutirao penal u petoj minuti nadoknade

Edin Višća 12. golom u sezoni spasio je Bašakšehir od poraza od Rizespora na domaćem terenu.

Brzonogi Zmaj pogodio je iz penala za izjednačenje (1:1) u 95. minuti meča sa bijele tačke. Da je Višća pun samopouzdanja, pokazuje i način na koji je izveo jedanaesterac duboko u sudijskoj nadoknadi.

Višća je “panenkom” prevario gostujućeg golmana.

Bašakšehir pet kola prije kraja prvenstva ima tri boda više od Galatasaraya, a dva tima odmjerit će snage u pretposljednjem kolu šampionata. Domaćin je Galatasaray.

Izvor:  Faktor