HOKK VITEZ: Seniori bez tri važna igrača deklasirali Donji Vakuf braća Merdanović briljirala

0
0

vize vakuf naslovna drugaVitez, Donji Vakuf – Seniori su odigrali još jednu prijateljsku utakmicu.

Ovoga puta protivnik je bio Donji Vakuf, a naš sastav nastupio je bez Križanovića, Jurčevića i Dedića koji su pošteđeni ovu utakmicu. Cilj utakmice bio je razigrati i ostatak ekipe koji ima manju ulogu u timu, ili manju minutažu. Taj cilj je u potpunosti ispunjen, a posebno su učinkoviti na večerašnjoj utakmici bili Eldar i Ammar Merdanović.

Ammar je postigao 30 poena, dok je Eldar uz 18 poena imao i 15 skokova. Nevjerojatno zvuči da se na poluvrijeme utakmice otišlo sa rezultatom 45 – 13, da bi konačni rezultat glasio 83 – 49 u korist naše ekipe.

ELDAR MERDANOVIĆ - 18 POENA, 15 SKOKOVAELDAR MERDANOVIĆ – 18 POENA, 15 SKOKOVA

Prije svega agresivnom obranom, te brzom tranzicijom došlo se do ovog visokog rezultata. Vrijedi istaknuti da je sraz ove dvije momčadi prije 20 ak dana završio pobjedom našeg tima koji je tada bio kompletan rezultatom 80 – 76.

Strijelci u redovima naše ekipe: Blaškan 8, Rajić 3, Stanišić, Maksimović 8, Ivanković 6, Bečirović 6, Grabovac, A. Merdanović 30, E. Merdanović 18, Kovač 4, Karač, Šimić.

Sljedeća utakmica naših seniora je u četvrtak 31.10.. Od 19.00 u GSD u Vitezu u okviru drugog kola A1 lige KS HB naš tim će ugostiti ekipu KK “Rama”.

DUEL MULASMAIĆ (DV) I AMMAR MERDANOVIĆ (VITEZ)DUEL MULASMAIĆ (DV) I AMMAR MERDANOVIĆ (VITEZ)

RUSMIR HOČKIĆ (DV) VS ROBERT RAJIĆ (VI)RUSMIR HOČKIĆ (DV) VS ROBERT RAJIĆ (VI)