Guber ubjedljiv u Vlasenici; Dvije pobjede u dva dana

0
1

Vlasenica – Fudbaleri novog drugoligaša “Gubera” savladali su u prijateljskom meču Vlasenicu na Gradskom stadionu u Vlasenici sa 4:1.

Gosti su stigli do vođstva u 5. minutu preko Mujića. Samo tri minute kasnije Nebojša Kovačević iz penala poravnava na 1:1. Bio je to rezultat prvog poluvremenu a u nastavku Adel Mujić još jednom pogađa mrežu Vlasenice, da bi utakmicu sa svoja dva gola zaključio Armin Smajlović.

Ekipa Gubera je i prekjuče imala jednu utakmicu, i pobijedili su u Karakaju Radničkog sa 2:1,a golove su postigli Armin Smajlović i Dalibor Stanojević.