Futsal: Kakanjci poraženi od travničkog “Jokera”

0
2

Kakanj, Travnik – Pred malim brojem gledalca u sportskoj dvorani u Kaknju u okviru prvog kola Prve futsal lige snage su odmjerili FSK “Kakanj” Kakanj i MNK “Joker” Novi Travnik.

U jednoj dobroj malonogometnoj predstavi gosti su bili bolji ubjedljivim rezultatom 0:3 (0:1). Od samog početka vidjelo se da su gosti dosta kvalitetnija ekipa, međutim domaći su napravili dvije izgledne prilike na samom početku, ali nisu uspjeli savladati gostujućeg golmana. Iz prve prave prilike gosti pogađaju i vode sa 0:1 što je bio i rezultat prvog poluvremena, u drugom poluvremenu su domaći napravili par izglednih situacija ali nisu se snalazili pred golom gostiju.

Zatim je tempo igre opao da bi gosti poveli sa 0:2 i tako skoro pa riješili utakmicu. Nekoliko minuta poslije toga gosti postižu i treći pogodak što je bio i konačan rezulat ove utakmice, gosti su uz to pogodili dva puta okvir gola u drugom poluvremenu.