Dodijeljene nagrade najboljima u natjecanjima održanim u sklopu obilježavanja Dana općine Travnik

0
2
velikadan-pobjednika-travnik-nagradjeniTravnik – Dan pobjednika, naziv je završne manifestacije u sklopu obilježavanja Dana općine….

Simbolično nazvan “Dan pobjednika” događaj je koji je na jednom mjestu okupio pobjednike u svim sportskim, literarnim i likovnim natecanjima koja su se odvijala tijekom obilježavanja Dana općine.

Dobitnici priznanja su najbolji od najboljih – najbolji od preko tisuću sudionika ovogodišnjeg programa obilježavanja Dana općine Travnik.

*
Nagrade su dobili:

Marijana Kaljević ,autorica ovogodišnjeg plakata i drugog promotivnog materijala Dana općine Travnik 2015.

– Natjecanje učenika osnovnih škola u literarnim ostvarenjima :
1. HASAN SAŽIĆ – OŠ „MEHURIĆI“
2. ISMIHANA KLISURA – OŠ „MEHURIĆI“
3.SAČIĆ MINELA – OŠ „KALIBUNAR“

– Natjecanje učenika osnovnih škola u likovnom stvaralaštvu, razredna nastava:
1. ALIĆ ALMA – OŠ „MEHURIĆI“
2. ZUKIĆ ADELA – PODRUČNA ŠKOLA „RUDNIK“
3. KELAVA SARA – KŠC „Petar Barbarić“

– Natjecanje učenika osnovnih škola u likovnom stvaralaštvu, predmetna nastava:
1. AHMED LJEVAKOVIĆ – OŠ „TRAVNIK“
2. SAŽIĆ MUAMER – OŠ „MEHURIĆI“
3. ANA BARIŠIĆ – KŠC „PETAR BARBARIĆ“ TRAVNIK

– Malonogometni turnir za žene:
1. ŽNK „ROSA BRANDIS“
2. Ekipa „TRAVNIK“
3. ŽNK „KARAULA“
Najbolji strijelac turnira – Edina Hodžić ŽNK „ROSA BRANDIS“
Najbolji vratar turnira – Nejla Haćamović ŽNK „KARAULA“
Najperspektivniji igrač turnira – Elma Kundić ŽNK „ROSA BRANDIS“

– Malonogometni turnir osnovnih škola:
1. KŠC „PETAR BARBARIĆ“
2. OŠ „HAN BILA“
3. OŠ „TURBE“
Najbolji strijelac turnira – Dario Lovrinović OŠ „NOVA BILA“
Najbolji vratar turnira – Franjo Bokulić OŠ „NOVA BILA“
Najbolji igrač turnira – Maid Karahodža OŠ „HAN BILA“

– Malonogometni turnir „Jedna ulica –jedan tim” u organizaciji NK „Bubamara“:
1. HAN BILA
2. KALIBUNAR
3. DOLAC
Najbolji strijelac turnira – Berin Ćatić – KALIBUNAR
Najbolji vratar turnira – Samed Lepir – HAN BILA
Najbolji igrač turnira – Enis Lepir -DOLAC

– Rukometni trurnir:
1. RK „BORAC“
2. RK „JAJCE“
3. RK „NOVA BILA“
Najbolji strijelac turnira – Vunić Nedim RK „JAJCE“
Najbolji vrata turnira – Perić Toni RK „NOVA BILA“
Najbolji igrač turnira – Amer Huber RK „BORAC“

– Šahovski turnir:
1. JASMIN FAJKIĆ
2. TIGRAN KOJIĆ
3. JASMIN BEŠIREVIĆ

– Tavla turnir:
1. DŽEMALUDIN HERCEG – Tavla klub”Šeš-beš”Travnik .
2. PAŠIĆ ALMA – „BJELOPOLJAC“ MOSTAR
3. „PREMILOVAC“ MOSTAR

– Sportske igre studenata:
1. Mali nogomet FAKULTET ZA MENADŽMENT I POSLOVNU EKONOMIJU
2. Mali nogomet FARMACEUTSKO – ZDRAVSTVENI FAKULTET
3. Mali nogomet EDUKACIJSKI FAKULTET
Najbolji igrač – DOMINKO BAVRKA
Najbolji strijelac – ADEM HODŽIĆ
Najbolji vratar – NEDŽAD ČAKIĆ

1. Odbojka EDUKACIJSKI FAKULTET III
2. Odbojka FARMACEUTSKO – ZDRAVSTEVI FAKULTET II
3. Odbojka EDUKACIJSKI FAKULTET II
Najbolji igrač – ALICAN ZEYTUN

1. Košarka EDUKACIJSKI FAKULTET I
2. Košarka EDUKACIJSKI FAKULTET II
Najbolji igrač – BEYLEROGLU POLAT
Najbolji stijelac – NEVEN SMAJLOVIĆ

(drukciji.ba)



Bosna PRESS pratite putem Facebook | Twitter | Android| iPhone

Stavovi iznešeni u ovom tekstu su autorovi i moguće je da isti ne predstavljaju stavove naše redakcije.
Komentari su vlastita mišljenja autora i redakcija zadržava pravo brisanja vulgarnih i uvredljivih komentara.

OSTAVITI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime