10. April 2016

Doboj, Kakanj – U okviru 24. kola nogometne Premijer lige BiH fudbaleri Slobode danas su na stadionu Tušanj u Tuzli savladali ekipu Mladost Doboj Kakanj rezultatom 2:0 .

Uprkos kiši koja je neprestano padala, tribune su bile ispunjene navijačima koji su bodrili Crveno-crne, koji su već u četvrtoj minuti prvog poluvremena poveli rezultatom 1:0. Zajko Zeba u drugom poluvremenu postiže gol, čime je su Crveno-crni poveli rezultatom 2:0.

Podsjećamo da u nedjelju 10. aprila u 19:45 sati u programu Televizije Slon možete pogledati emisiju ”Sport plus”, koja će u potpunosti biti posvećena ovoj utakmici.