Bihaćki kickboxeri osvojili četiri medalje na turniru u Zagrebu

0
3

2013-12-15-1678-530x336Bihac, Hrvatska – Proteklog vikenda u Zagrebu održan je kickboxing kup pod nazivom “CROATIA OPEN”, gdje su svoje učešće uzeli i članovi kickboxing kluba “Favorit BH” iz Bihaća.

Kickboxing klub „Favorit BH“ nastupio je sa četiri takmičara, a osvojeno je isto toliko medalja.

Senad Fatkić je sa dvije pobjede osvojio zlatnu medalju u konkurenciji seniora, srebro je pripalo Meidi Dunić, dok su bronzane medalje osvojili Ibrahim Velić i Ajla Vojić.

KBS Favorit BH je prema statistici ukupnih rezultata po klubovima u low kicku zauzeo visoko šesto mjesto od ukupno 43 kluba koja su nastupila.

Ovo je ujedno bilo i posljednje takmičenje za bihaćke kickboxere u ovoj godini, a poslije Nove godine slijede pripreme za velika prvenstva.